MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 11955157

nr 1195 5157

Stolar

ett par, mörkbetsad björk, Karl Johanstil, 1920-tal

Kondition: skador, slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 augusti 2018
kl 20:27:53

1/8 10:41:02 1      Vinnande bud